U shit e gzoft pronari i rii

Shitet nga: Mercedes 12 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   7 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes e 270 cdi
Posedon
Viti 2003
Model elegance
Me 2klima/tronic
Airbag komplet
Komanda ntimon
Timonin me lift
4 dritaret me Rrym
Senzor npasqyre
Senzor shiut
Tregus n pasqyre
Pasqyret palohen me rrym
Drita npasqyre
Drita t mjegulles
Radio kaset+shanzher 6 cd
Automatic/tiptronic
Bord/kompjuter
Tempomat
Pshtetse dores para dhe mbrapa
4goma treja fellga t bukura
I rigjistruar
Ulset me rrym
I servisuar
Me Te gjitha garancionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim