U shit flm merrjep

Shitet nga: Adnani 16 Pri 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Peugeot 206 1.4 HDI viti i prodhimit 26.dhjetor 2003 ne gjendje shum te mire teknike,vetura esht e importuar nga Austrija me dogan dhe akciz te paguar me daten 13.03.2015,per ma shum informata..
Adnan
tel +38649124782 Viber
+37744160193 Viber
ABS
AirBag
KlimaTronik
DritaretElek
Servo
Central
PasqyretElek
Dy pare goma
etj
JU MIREPRESIM AUTOSALLONI 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim