U shit flm

Shitet nga: Sss 02 Maj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Seat ibiza 1.9 tdi ne gjendje shum te mir teknike 96kw posedon regjistrim deri ne muajin e 9/2015 goma te mira klim tronik xhama me rrym pasqyre me rrym dhe me nxemje alarm drita te mjegulles harxhimet 5.5 l/100km qmimi i volitshem


Kontakt 044 261 312
Viber +37744261312

ag
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim