U shit flm

Shitet nga: renault 27 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes renault megane 1.9 dci posedon goma te reja klim xhama elektronik timon multifunksional abs esp posedon dhe nje par goma te veres me fellne ndrrim i mundshen


Kotakt 044 261 312
Viber +37744261312Ag
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim