U shit

Shitet nga: idriz 14 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedes C 220 benzin ne gjendje perfekte dhe i ruajtur shume mire. I regjistruar deri me 6 shkurt te vitit 2016 dmth edhe nje vit. Me mbyllje qendrore, te 4 xhamat me hapje elektronik, abs, airbag, muzike, nuk ka klime. Eshte ekstra i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht dhe me hargjime te vogla 8 L maximum ne 100 km. vetura nuk eshte hipotek dhe eshte ne emrin tim, bartja tek pronari i ri behet menjeher. Bejme ndrrim edhe me veture me te vogel (Corsa, Punto etj). vlen te theksohet qe vetura ka origjine nga Zvicra
Viber: +38649239939
044239939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim