U shit

Shitet nga: Shemsi Bekteshi 06 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf 3 1.9 TDI ne gjendje shum te mir teknike , ekstra posedon:


KLIM AC
Air bag
Centrall
Hidraulik
Fellne me goma tmira
Timon levizes posht-lart
Kuk terheqese
Radio me CD, USB, SD card
Regjistrim 1 vit te plot deri me 23.03.2016
Vetura osht ne emrin tim personal dhe nuk osht hipotek ne asnje bank.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim