U shite nga A.S "Drini"

Shitet nga: Auto Salloni "Drini" 20 Pri 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf IV
2003 manual dizel
1.9 TDI 74 kW
192 000 km te kaluara
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknikePer me shum informacione na vizitoni gjindemi ne stanvoc te eperm
Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë ose na vizitoni ne facebook auto salloni "drini"
Ose na telefononi ne numrat : 044-140-893/044-418-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim