URGJENT shiteCitroen Evasion 2.0hdi 16 ventilla ..

Shitet nga: Isuf 19 Pri 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Citroen Evasion 2.0 HDI,16 ventilla viti 02
, ,, vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i ruajtur ,xhamat kollor fabrikisht,komandat ne t
imon, i ka te gjitha qe i nevoiten nje vetrure,klimatronik,hidraolik,esp,abs,radio me kod goma te veres shum te mira,d.m.th se as 1500 km nuk ja kom bo, qe nje vit qe e kam
,osht i garazhum,vetura eshte regjistruar me 30 -01-20015 me tabela 01 d,m.th ne prishtin.nuk eshte ne hipotek per dokumentacion ju garantoj: bej ndrrim me vetura me te vogla qe jan te pershtashme per qytet.
arsyja e shitjes i kam dy vetura me ka 7 ulse,, citroen dhe reno ecpase.
tel,044-263-928+viber dhe 049-709-145.

vrejtje. vetura ka qmim tjeter me ndrrim..


audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra. tiguan.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE
MAZDA autosalloni kerr
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 C..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim