USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: DIARIT 28 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 650 EUR

Komuna: Prishtinë
SHitet,,, Vetura Opel CORSA ,,C,,,1.4,, benzin ne xhendje extrem te rregullt ,,,,
viti proedhimit ne fund te vitit 2001
RIGJISTRIM KA TERI 01,,05,,2015
Vetura osht e posa servisuar duke filluar nga rrypi dhamzor komplet setin dhe ka garancion

Vlen te cekte,Vetura nuk osht ne hipotek bankare.
**Bord kompjuter
**Air bag para dhe ne ulse
**KLIM,, ACE,,, KOMANDA NE TIMON
**Interjerin shum te pastert,nuk osht pir duhani.
**Timonin servo multifunksional
**Mbyllje qenDRORE.........
**Gomat e te mira
VETURA ESHT NE EMNIN TON MUNI ME QIT NE EMRIN E JUAJ MRENA ORE
**Vetura osht extrem ne xhendje te rregullt si ne trapa ashtu edhe ne karoseri pa gervishe TIP TOP .
per mashum info ne numrin 045842624 ose 045975550 ose 044844786 ,,,,,,VETURA,,,,, GJINET NE,,,,, VITIJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim