Urgjent VW Golf 3 1.9 TDI -93

Shitet nga: leutrim 11 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes urgjent Golf 3 1.9 TDI - 93 RKS regjistrim i skaduar i qljamrum
Motorri eshte 1.9 TDI eshte shum ne gjendje te mir. Shpenzimet i ka shum te vogla minimale
Timon Servo dhe levizes (posht lart)
Shiber
3 Dyr ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim