Uuuu shitt flm merrjep VW Golf 5 1.9 tdi -04

Shitet nga: ------ 11 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes vw golf 5 1.9 Tdi ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura ka klim funksionale air bag senzora fellne 4 dyr per me shum na kontaktoni ne nr e telefonit 044 73 72 70 dhe viber +37744737270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim