VETUR CLASIKE 1957 BUICK SPECIAL PER DARSMA -SPO..

Shitet nga: bashkim 13 Krr 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
QE TA ZBUKURONI DASMENT TUJ ME SHUM , NE MOMETET ME TE RANDSISHME TE GEZIMIT TUJ JA VLEN TA KENI NJE VETUR SHUM TE BUKUR CLASIKE PERME SHUM MUND TE SHIHENI NE FOTO ,
MUND TE LESHOHET PER DASMA SI DHE PER SPOTA ose ahengje te ndryshme foto etjTE KANGTAVE
NE PRISHTIN MUND TA KONTAKTONI NIPIN QE ESHT PERGJEGJS PER VETURA
PERMESHUM NA KONTAKTONI NE KETA NUMRA
44-377-234 0SE VIBER +16319333311 NEW YORK
NE PRISHTIN MUND TA KONTAKTONI PERFACUSIN TON
LAVDIM DALAKU 044-101-878 OSE VIBER
ju mirpret bashkimi

VETURAT VIN ME SHOFER TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim