VW Passat -11 automatic

Shitet nga: Artan 13 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 400 EUR

Komuna: Prishtinë
ndërrues automatik DSG me 6 shpejtësi. 140 Ps, me motor 2.0 TDI dhe pako BlueMotion.
Navigacion per EU,
Bluetooth
Bordcomputer
CD-Spieler
Elektr. dritare
Klima
Servolenkung
Tuner/Radio
Leichtmetallfelgen
ABS
Airbags (Front-, Seiten- und weitere Airbags)
ESP
sensor pakimi (para,mbrapa)
Partikelfilter
sensor shiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim