VW BORA 1.9 TDI -04

Shitet nga: xxxxxxx 26 Pri 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
VW Bora 1.9 TDI (DI-TKUQE) +ChipTuning Me rigjistrim Viti 2004
Posedon : Klim AC, Xenon, Pasqyret me nxehmje,Karrikat lkur dhe me nxehmje ,Navi ,Gomat e reja me fellne ,Manual 6shpejtsi servisim komplet set etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim