VW Bora 1.9 TDI - RKS Nëntor 2015

Shitet nga: VW Bora 14 Krr 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes VW Bora 1.9 TDI
Vetura është e ardhur nga Zvicrra e doganuar dhe regjistruar me 22.10.2013.

Vetura është në gjendje të shkëlqyer dhe posedon:

* 1.9 TDI - 74kw + chip;
* Klimatronik;
* Webasto;
* Navigacion fabrikisht;
* Timon lëkure;
* Komanda në timon;
* CD Charger 6CD;
* 6 shpejtesi;
* Pasqyret me nxemje;
* Ulset me nxemje;
* Ulset Recaro;
* Xhamat Color fabrikisht;
* Maskat të drurit;
* Xenon;
* Tempomat;
* Bllokad;
* Sensor sigurie - alarm;
* Sensor të shiut;
* Sensor të parkingut;
* 2 parë çelsa me dirigjim nga largësia;
* I kompletuar me të gjitha paisjet rezerve (Goma, çelsat, ndihma e parë, trekëndësh).

* 230.000km

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim