VW CADDY -98

Shitet nga: Caddy 15 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Cady 1.9 sdi
Airbag
Gjama elektronik
Dyrt centrall -dhe mbyllje digjitale
Serviset te gjitha te kryera ne rregull rrypin e ndrrun , frenat e ndrrum .
Gomat e reja Te dimrit Po ashtu dhe te veres .
Regjistrimi i par RKS
Regjistrim deri me 11.02.2016Viber +38649379709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim