VW CADDY 2.0 SDI i doganuar i ardhur nga GJERMANIA

Shitet nga: --- 12 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
VW CADDY 2.0 SDI i posa ardhur dhe i doganuar

Pikapi esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne

Mund ta kontrolloni ku te doni

I doganuar i ardhur nga HOLANDA

+377 44 453 505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim