VW Caddy

Shitet nga: Nuhi Mjeku 22 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Wv Caddy i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht
Viti : 2000
Regjistrim deri më 20 Gusht
Tel : 044160482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim