VW Caddy 1.9 TDI -05-

Shitet nga: Privat 04 Krr 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET CADDY 1.9 TDI
VITI I PRODHIMIT 2005
ME 5 ULESE REGJISTRIM .

MUNDESI NDRRIMI ME GOLF 4-5-6 ETJ DHE VETURA TJERA


NR KONTAKTUES 044/049-185-517Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim