VW Caddy sdi 1.9 -02

Shitet nga: ruzhdi berisha 22 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
wv cady disel sdi 2002. 1.9 5 ulse ne dokument rigjistrim deri ne prill 2016 ne emrin tim rigjistrimi i par ne kosove esht ne gjendje shum te mir si brenda ashtu dhe jasht kerri esht tip top e vertetoni dhe vet goma te reje me felne me 5 shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim