VW GOLF 2 -90

Shitet nga: Muhamet 08 Shk 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
GOLF 2 NE GJENDJE SHUM TE MIR DIESEL 1.9 SDI MOTORIN SHUM TE RUAJTUR DHE TE MIR
BRENDA ESHTE SHUM I RUAJTUR SI ASHTU EDHE JASHT
KA FELGA ME GOMA TE MIRA M+S
PER ME SHUM INFO TEL 044228962 OSE 049228962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim