VW GOLF 2 1.6 -91 U SHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: Besar 03 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes VW GOLF 2 1.6 "SPECIAL" GTD Turbo Diesel Intercooler Viti 1991
59 KW 80 PS

Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike

Rexhistrim deri me daten 29-09-2015
Eshte gjysme ABS si para ashtu dhe mbrapa
Servisin e ka te perfunduar /
Ngjyra : e Gjelbert Mbyllt metalike
posedon karrika rekardo


Vlen te permendet se veturen e japim me garancion se nuk qendron ne asnje bank hipotek
po ashtu se nuk kemi pasur asnje her aksident .

per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr te telefonit 045891236

Pres blers Serios
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim