VW GOLF 4 1.9 TDI -01

Shitet nga: Lulzim 05 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 TDI ne gjendje shum te mir teknike

Golfi ka ngjyr te kalter dhe 5 dyr
Veq nje pronar e ka vozit prej se u ardh ne Kosove
I lumi ai qe e mer kete golf per golf 4 mat mir veq muni mu lodh se sun gjeni
Dora e pare ne Kosove qe u vozit..

Regjistrim deri me 21.10.2015
Te gjitha serviset e kryera
Hargjime shumm tvogla met knaq
ESP
GJAMAT ME RRYM
TEMPO MAT
MUZIKEN E KA EKSTRA

Garantojm per kerr qe nuk eshte HIPOTEK 100%
Perkthimi i menihershem

PER INFO SHTES KONTAKTONI NE KETA NUMRA:
044339988 dhe 049901153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim