VW Golf 1.6 turbo dizel -88 RKS 1 vit te plot 13..

Shitet nga: Shemsi 19 Pri 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 1.6 turbo dizell ne gjendje te mir teknike dhe optike. Vetura osht ne emrin tim personal per dokumentacion garantoj dhe nuk osht hipotek ne asnje bank. Ka shpenzime te vogla , osht 4 dyr , goma te mira , RKS deri me 13.03.2016

verejtje : vetura osht e kthyme prej benzinsit nr diesel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim