VW Golf 2 -88

Shitet nga: Hafiz 18 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjent ! Shitet golf 2 1.6 turbo diesel. Vetura eshte e vitit 88 ndersa motorrin 90 . Eshte mjaft e ruajtur si brenda ashtu dhe jashtë. Qmimi i diskutueshem . Nr i viberit +38649630523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim