VW Golf 2 -89

Shitet nga: Adem 13 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET VW GOLF 2 1.6 benzin
Viti i prodhimit 1989, i regjistruar RKS, ngjyrë e hirit metalike, 5 dyer,5 shpejtsi manual,
shiber,gomat e reja M+S 155/70/13, servisim i rregullt dhe ndrrim i vajit , i ruajtur brenda dhe jasht,
motori ne gjendje shum te mirë,
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim