VW Golf 2 -89

Shitet nga: Adem 20 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW GOLF 2 1.6 benzin
Viti i prodhimit 1989, i regjistruar RKS, ngjyrë e hirit metalike, 5 dyer,5 shpejtsi manual,shiber,
gomat e reja M+S 155/70/13, servisim i rregullt dhe ndrrim i vajit , i ruajtur brenda dhe jasht,
motori ne gjendje shum te mirë, çmimi i volitshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim