VW Golf 2 1.6 -89

Shitet nga: Adem 24 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf-2 1.6 benzin , viti i prodhimit 1989, i regjistruar , ngjyrë e hirit metalike, 5 dyer, 5 shpejtsi manual, shiber, gomat e mira M+S, servisim i rregullt dhe ndrrim i vajit , i ruajtur brenda dhe jasht, vetura në emrin tim dhe ju garantoj për dokumente dhe bartje, çmimi pak i negociueshëm, e provoni dhe testoni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim