VW Golf 2 1.6 Diesel -86

Shitet nga: Gramen 12 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 2 1.6 diesel i thjeshte,hargjime shum te vogla,ne gjendje shum te mire optike dhe mekanike.asnje pik koruzioni.Goma shum te mira M+S.Serviset e kryera me rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim