VW Golf 2 1.6 benxin viti 89 rks prill 2016 gjn..

Shitet nga: Mehmeti 18 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf 2 benxin 1.6,viti ne fund te 88 tetse regjistrim prill 2016,vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe motorrike,qe 10 vite me nji pronar ne ks,vetura ka goma te mira batari te mir,ne motorr esht shum ne gjendje te mir edhe mbrenda esht i rujtur ne tersi esht ne gjendje te mir,me zero investime ne ta ,shpenzimet e vogla,viber ne vala +37745 254 627,049 219 613.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim