VW Golf 2 1.6 benzin -89

Shitet nga: Adem 04 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET VW GOLF 2 1.6 BENZIN.
*VITI I PRODHIMIT 1989.
*I REGJISTRUAR RKS
*NGJYRA E HIRIT METALIKE.
*5 DYER.
*5 SHPEJTESI MANUAL.
*SHIBER.
*GOMAT E REJA M+S 155/70/R13.
*SERVISIM I PLOTE DHE NDRRIM I VAJIT.
*MOTORRIN NE GJENDJE SHUM TE MIRE.
*I RUAJTUR BRENDA DHE JASHTE , SHIH FOTOT
*ESHTE I KOMPLETUAR , NUK KA NEVOJE PER ASNJE INVESTIM ,
*QMIMI I VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim