VW Golf 2 1.6 dizel ithjesht regj nentor 2015..

Shitet nga: fejim 26 Maj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet golf 2 /85 ne gjendje shum te mir teknike tip-top, diesel 1.6 ngjyre e bardh me 4 dyer. ka reg jistrim deri me 23 tetor 2015 . vetem per bleres serioz ne numrat 044475538 dhe 049418322 prej ores 10deri22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim