VW Golf 2 1.6 dizell -89 RKS 01.09.2015

Shitet nga: Agroni 02 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe Ndërroj
Golf 2 1.6 dizell i thjeshtë
Vetura ka qen benzin është kthyer dizell, por në dokumenta ende figuron benzin
Punon shumë mirë dhe ka hargjime minimale
Fellne 15 me goma të veres dhe goma 13 me bandash për dimër
Fara ekstra kristal , branika të gjanë, stopa esktra kristal, timon e vogel ekstra
Kasetofon me CD
Ndrrim veq me Alfa Romeo 147 155 156 159 166
I mirëmbajtur shumë mirë dhe ndrrimi i vajit me kohë
Veturen e posedoj nga viti 2003
Viti i prodhimit 24.05.1989
Vetura ka 3 dyer , ngjura e hirit metalike
Prej 10 -- 21 mund te lajmrohem

Vërejtje :
Rexhistrimi deri me 01.09.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim