VW Golf 2 V6 2.8 -87

Shitet nga: meti 22 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf 2 v6 2.8 në gjendje shume te mire posedon: fellne, muzik, regjistrim deri në 11.04.2015 numri per kontakt 045214655 dhe ne viber +38649294767 pres bleres serioz ju Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim