VW Golf 2 dizel -84 - U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: leka 14 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet golf 2 i regjistruar deri ne nentor 2015,
vullani hidraulik, 4 dyer plus 2 goma dimrit rezerv
ju lutemi vetem bleres serioz
shitet urgjent dhe lire per shkak se pronari eshte nga turqia dhe do kthehet ne turqi.
perkthimi behet menjehere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim