VW Golf 3 -94

Shitet nga: Visar 04 Gsh 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
shes golf 3 viti i prodhimit 1994 mootorri 1.9 turbo diesel ngjyra e kuqe regjistrim edhe 11 muaj fellne muzik vetura eshte shum e rujtun mrena dhe jasht poashtu eshte shum stabil tabela 01 ne emrin tim eshte qmimi 2200 euro i fundit dhe i padiskutushem hipotek nuk eshte ju garantoj ne dukument
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim