VW Golf 3 1.8 Benzin -92

Shitet nga: Ik 07 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 690 EUR

Komuna: Prishtinë
VW Golf 1.8 Benzin Viti i prodhimit 1992.Regjistrim RKS deri ne fund te Shtatorit 2015.
Kontakti permes Telefonit 044-642710 dhe Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim