VW Golf 3 1.9 dizel -95

Shitet nga: Moisi 06 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 3 , 1.9 dizel , viti i prodhimit 1995 , vetura posedon dy pare goma te veres dhe te dimrit gomat jane te mira , vetura eshte e servisume ulen e ka te ndrrume , vetura eshte ne gjendje te rregullt pa asni defekt , vetura eshte e regjistruar me 3 shkurt 2015 dhe ka regjistrim deri me 3 shkurt 2016 , vetura eshte shume e ruajtne , dhe posedon nje timon tjeter 3-sh sport dhe mp3 per muzik , pres bleres serioz.


Mois
045 402 600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim