VW Golf 3 1.9 tdi -94

Shitet nga: Golf 3 23 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf 3 1.9 tdi diesel viti i prodhimit 1994 me klim etjetj ... per me shum informata kontakto tel: 044777408 si dhe ne viber +37744777408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim