VW Golf 3 TD 1.9 1993

Shitet nga: Zejn Buja 21 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje shume te mire.po ashtu edhe motori turbo-dizel eshte ne gjendje dhe punon shume mire.eshte me dy dyer.me ngjyr te kaltert.me 200 200 km te kaluara.manuel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim