VW Golf 3 dizel -93

Shitet nga: bujar 19 Pri 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Prishtinë
shtitet golf 3, viti i prodhimit 1993, regjistrim ka deri ne fund te korrikiut 2015, servisin e kryer me 20 janar 2015, timon hidraulik, pasqyret me rrym, goma te reja te dimrit dhe eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim