VW Golf 4 1.4Benzin -00

Shitet nga: sead 10 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes golf 4 1.4 benzin ne gjendje te rregullt teknike
I ruajtur si mrena ashtu edhe jasht
Dora e dyt n kosov
Ngjyra kaltert e mbyllet (Teget)
Viti prodhimit 2000 modeli 2003
Drita xenon
ABS
ESP
AIRBAG
Klim
Fellnne
Hargjime t vogla
Qmimi volitshem
Ndrrim i mundshem edhe me vetur pa dogane me targat te jashtit
Per ma shum informata 044 555 651

Ndrrim i mundshemme vetur pa dogane dhe me LAND ROVER FRE LANDER ose vetur me te madhe
.........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim