VW Golf 4 -00

Shitet nga: ilir 21 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen golf 4 1.6 ,ne gjendje shum te mir shum i shpejt dhe shum ekonomik.Vetura posedon:Klimatronik,Airbage,HidraulikXhamat me rrym,AlarmBord.Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim