VW Golf 4 -01

Shitet nga: Driton 13 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 ne gjendje te mire teknike.
Posedon :klim,abeaz,airbag,senzor shiu,drita shume te pastera,xhamat elektronik po ashtu pasqyret,goma te reja dimri,fellne shum te bukuar origjina te golfit.Regjistrim deri me mujni 12 2015.I paster brenda dhe jashte Tip-Top.Shitet urgjent.Nr kontaktues +37744601023 dhe +37744469095.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim