VW Golf 4 -02

Shitet nga: Sabedin 06 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 899 EUR

Komuna: Prishtinë
wv golf 4 (Bora ) 2002 me 1 vit regjistrim i ruajtur si eshte me se mire e gjitha tip top me 4X gjamat elektrike me rrym Abs servo Klim....
rrypin dhemzor,ulen,filterat e ajrit, filterat e klimes te gjitha te ndrruar...
serviset e kryera me koh e gjitha tip top...
qe 2 vite e kom une,dokumetacion i rregullt dhe perkthimi behet menjeher nuk eshte ne hipotek ose diqka e ngjashme per te interesuarit ne tel

049 474 459
Viber +386 49 474 459

ju mirpresum !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim