VW Golf 4 -02

Shitet nga: sabedin 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes VW Bora benzin ngjyr e zeze metalike Modeli pacifik Full option... me regjistrim RKS 8 mujj Abs Servo Klim tgjitha tip top eshte serviset e kryera vajin filterat e klimes te ajrit te gjitha gjithashtuh edhe rrypin dhemzor te ndrruar Vajin e ndrruar me 2 pal goma te dimrit dhe te veres dritaret me rrym 4X centrall mbyllje qendrore me teledirigjues nga larg muzik Mp3 Usb Qipp Radion Cd me teledirigjues edhe Radion i ruajtur si eshte mesmiri navigacion liber servisit e gjita tip top hargjimet 7L ne rrug qel / garantoj qe nuk hargjit ma shume Ule nuk hargjit dokumentacion garantoj ne emer tim eshte per qka do qe them garantoj nuk nevoitet per as me te voglin investim ne te. te interesuarit ne tel : 049 474 459 ose viber +386 49 474 459 pres blers serioz faleminderit per mirkuptim...

Qmimi i pa diskutushes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim