VW Golf 4 -03

Shitet nga: nn 15 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
golf 4 pacefic karavan viti 2003 klima tronik dritaret te gjitha me rrym per her te par i rigjistruar ne kosov regjistrim edhe tet muaj shum i rujtur dhe i mirmbajtur me te gjitha serviset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim