VW Golf 4 1.9 -00

Shitet nga: golf 27 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Prishtinë
shes golf 4 1.9tdi i rexhistruar rks servisin e kryer komplet 4 goma te reja i ruajtrur ekstrem si mbrenda ashtu dhe jasht 1 pronar klim abs esp centrall hidraulik muzik ndrrim nuk boj qmimi vetem me kesh fiks 3750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim