VW Golf 4 1.9 Diesel Automatik -00

Shitet nga: Miri 07 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 270,000

Makina eshte tek dere,1.9 Diesel Automatik.
Letra te gjitha te paguara Targa AA.Te gjitha sherbimet e bera. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Shitet ose nderohet me makine familjare (kamjo automatik).

Cel. : 0693573417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim