VW Golf 4 1.9 TDI -99

Shitet nga: 049568247 10 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 1.9 TDI
* Viti i Prodhimit 20.12.1999
* Regjistrim ka 1 Vit
* Klim
* Airbeg
* Abs
* Esp
* Fellne si Dhe Goma te Mira
* Vetura Osht ne Gjendje Shum te mir teknike si dhe Optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim